hero

Relaxace a dechové cvičení

Relaxace a dechové cvičení

Relaxace a dechové cvičení

Relaxace je součástí duševní hygieny – pro někoho věc přirozená a pro jiného nelehký úkol. Na této lekci se naučíte umění relaxace mozku a celého těla.

Relaxovat s Vámi bude Anička Beránková. Lekce probíhají prezenčně 2x měsíčně vždy v pondělí. Termíny sledujte v kalendáři na hlavní stránce.

Lekce naleznete v kalendáři akcí zde.

 

Cena za osobu v rámci skupinové lekce

60 minut – 150 Kč pro členy

60 minut – 200 Kč pro nečleny

 

Storno podmínky

Objednaný termín je závazný jak pro terapeuta, tak i pro klienta. Pokud se klient rozhodne z nějakého důvodu objednaný termín zrušit, může tak učinit písemně na email info@cerebrum2007.cz , formou SMS či telefonicky na čísle 773 540 589, a to méně než 24 hodin před domluvenou konzultací/terapií. Pokud klient zruší objednaný termín ve lhůtě kratší než 24 hodin před domluvenou terapií, je povinen uhradit terapii v plné výši. Výjimku může schválit v ospravedlnitelných důvodech, který klient písemně předloží, ředitel Cerebra. Cerebrum může klientovi odmítnout další poskytování terapie za opakované nezaplacení úhrady poskytovaných úkonů ve stanoveném termínu či z organizačních a provozních důvodů. Přijetím faktury souhlasí klient s podmínkami zde uvedenými.

bg

Pokud potřebujete poradit, jsme tu pro Vás!