hero

Jóga pro zdravotně postižené

Jóga je starodávná praxe, která spojuje fyzické cvičení, dechovou techniku a meditaci. Jóga pomáhá zlepšit flexibilitu, sílu, držení těla, cirkulaci krve a imunitu. Jóga také snižuje stres, napětí, úzkost a depresi.

Je vhodná pro každého, protože existuje mnoho druhů a stylů jógy, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a schopnostem. Jóga je způsob, jak se spojit se svým tělem i duší.

Každé druhé úterý jogínka Barbara vede svoji lekci přizpůsobenou osobám se zdravotním postižením. Lekce naleznete v kalendáři akcí zde.

Cena lekce od 1. ledna 2024:

60 minut – 250 Kč pro členy

60 minut – 350 Kč pro nečleny

PRVNÍ LEKCE ZDARMA!

 

Storno podmínky

Objednaný termín je závazný jak pro terapeuta, tak i pro klienta. Pokud se klient rozhodne z nějakého důvodu objednaný termín zrušit, může tak učinit písemně na email info@cerebrum2007.cz , formou SMS či telefonicky na čísle 773 540 589, a to méně než 24 hodin před domluvenou konzultací/terapií. Pokud klient zruší objednaný termín ve lhůtě kratší než 24 hodin před domluvenou terapií, je povinen uhradit terapii v plné výši. Výjimku může schválit v ospravedlnitelných důvodech, který klient písemně předloží, ředitel Cerebra. Cerebrum může klientovi odmítnout další poskytování terapie za opakované nezaplacení úhrady poskytovaných úkonů ve stanoveném termínu či z organizačních a provozních důvodů. Přijetím faktury souhlasí klient s podmínkami zde uvedenými.

bg

Pokud potřebujete poradit, jsme tu pro Vás!